LinkBuds

Hep açık

LinkBuds sayesinde günlük hayatınızla bağlantınızı hiç kaybetmezsiniz. Gün boyu rahatça takın ve çevredeki sesleri berrak şekilde duyun, kulağınızda hiçbir şey hissetmeden ve kişisel fon müziğinizi hiç duraklatmak zorunda kalmadan insanlarla ve çevrenizle bağlantınızı koruyun. Her nerede ne yaparsanız yapın, LinkBuds günlük hayatınızla sevdiğiniz eğlence arasında köprü kurar.

LinkBuds logosu
Hiçbir dünya durmasın

LinkBuds, sürekli takılacak kadar rahattır ve hayatınıza uyum sağlayacak kadar akıllıdır; insanlarla ve sevdiğiniz eğlenceyle bağlantınızı korur.

En yeni güncellemelerimizi ve sınırlı süreli tekliflerimizi almak için hemen kaydolun. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın, hiçbir şeyi kaçırmayın.

LinkBuds’a göz atın
Dünyalarınızla her zaman bağlantıda olun

LinkBuds’ın tam oturma, açık kulak tasarımı, yüksek görüşme ve ses kalitesiyle bağlantınızı nasıl koruduğunu ve size her gün dinlediğiniz müzik üzerinde nasıl kontrol kazandırdığını öğrenin.

Hiçbir dünya durmasın

Açık halka tasarımıyla küçük ve hafif olan LinkBuds, gün boyu dünyalarınız arasında bağlantı kurar.

Görüşmeleri ve müziği net şekilde duyun

Otantik bir dinleme deneyimi için konuşmalar son derece nettir ve tüm müzik parçalarınız iyileştirilir.

Günlük kullanım kolaylığı

Akıllı özelliklerimiz, LinkBuds kullanımını zahmetsiz kontrolle son derece kolaylaştırır.

Çevre düşünülerek üretildi

LinkBuds’ta, estetik parçalar için geri dönüştürülmüş plastik malzemeler ve plastik içermeyen ambalaj kullanılmıştır.

Su sıçramalarına ve güne hazır olun

LinkBuds, IPX4 sınıfı suya dayanıklılık ve uzun pil ömrüyle her zaman, her yerde hayatınıza devam etmenizi sağlar.

Hiçbir dünya durmasın

LinkBuds, kulağınızda hiçbir şey hissetmeden görüşmelerin, müziğin ve diğer çevrimiçi içeriklerin yanı sıra çevrenizdeki ortam seslerini de istediğiniz zaman berrak şekilde duymanızı sağlayan açık halka tasarımıyla dünyalarınız arasında kusursuz bağlantı kurar. Saatlerce rahatça takmak için tam oturan küçük ve hafif tasarım sayesinde, hiçbir şeyi kaçırmamanız için hayatınızla aranızdaki bağlantıyı her zaman korur.

Bağlantılı ve bilinçli

Ses berraklığı için diyafram merkezi açık olan, yeni geliştirilen halka tipi sürücü birimi, çevrenizdeki sesleri net şekilde duymanızı sağlar. Bir görüşme sırasında biri size seslendiğinde duyabilir ve müzik dinlerken arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Çok küçük ve hafif

Yaklaşık dört gram ağırlığıyla son derece küçük olan LinkBuds, bir minyatürleştirme mucizesidir. Geleneksel kulaklık başlıklarının aksine, hoparlör diyaframını örten koruyucu yüzey, muhafazaya entegre edilerek yer tasarrufu sağlanmıştır.

Bir LinkBud’ın çıkarıldığı beyaz LinkBuds kutusu
Kulağa takılmış gri bir LinkBud resmi
Tam oturur ve rahattır

LinkBuds, istikrarlı oturuş için kulağa tam uyum sağlayan şekil ile ergonomik tasarımı birleştirir. LinkBuds’ı tasarlarken, 1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığının piyasaya çıkışından bu yana toplanan kapsamlı kulak şekli verilerini kullandık.

Görüşmeleri ve müziği net şekilde duyun

Kristal netliğinde sohbetler için gürültüsüz görüşmeler yapın. Favori sanatçılarınızın ve gruplarınızın sesinin her zaman güzel olması için Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) tarafından restore edilen sıkıştırılmış parçalarla, yüksek ses kalitesinde müzik dinleyin.

bir LinkBud’ın içi
Ultra net, gürültüsüz görüşmeler

Gelişmiş ses sinyali işlemesi sunan hassas ses alma teknolojisiyle, gürültülü ortamlarda olsanız dahi, görüşmenin diğer tarafındaki kişi sesinizi net şekilde duyar. Gürültü engelleme algoritmamız, 500 milyonu aşkın ses örneği ile AI makine öğrenmesi kullanılarak çeşitli ortamlarda, ortam gürültüsünü bastıracak ve sesinizi net şekilde ortaya çıkaracak biçimde geliştirilmiştir.

Otantik, doğal ses

Net bir orta-yüksek aralıkla dengeli, yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarın. Entegre İşlemcimiz V1, otantik bir dinleme deneyimi için minimum bozulmayla müziğinizin tüm ayrıntılarını üretir. Yüksek uyumlu (düşük geri tepmeli) diyaframla, özel olarak tasarlanan 12 mm halka sürücü, zengin ve dengeli ses sağlar.

Gri bir LinkBud takan kadın
DSEE logosu
Favori müziğinize seviye atlatın

Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, parçaya ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Günlük kullanım kolaylığı

Akıllı özelliklerimiz, eğlencenizin keyfini çıkarmanızı ve irtibatta kalmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Sadece kulağın yakınına dokunun

LinkBuds küçük olabilir ama kullanılması zor değildir. Geniş Dokunma Alanıyla, müzik çalmayı kontrol etmek için istediğiniz kulağınızın önündeki çift veya üçlü dokunma alanını kullanabilirsiniz; yani kullanmak için LinkBuds’ın kendisine dokunmanız gerekmez.

Parmağını kulağındaki beyaz LinkBud’a doğru götüren adam
Sokaktaki birinin görüntüsü, başının etrafında farklı ses seviyelerini gösteren resimler var
Ses seviyesini otomatik olarak ortamınıza göre ayarlar

Uyarlanabilir Ses Seviyesi Kontrolü, ses seviyesini bulunduğunuz yere göre otomatik olarak optimize eden, akıllı bir işlevdir. Sessiz yerlerde daha düşük, gürültülü ortamlarda daha yüksek ses seviyesinin keyfini çıkarın.

Konuştuğunuzda sadece ortam sesini duyun

Speak-to-Chat özelliğini biriyle konuştuğunuz anda müziği otomatik duraklatacak şekilde ayarlayabilir, böylece sadece ortam sesini duyup sohbet edebilirsiniz; kulaklığınızı çıkarmak istemiyorsanız veya elleriniz doluysa işinize yarayabilir. Sohbetiniz bittiğinde müzik otomatik olarak yeniden çalmaya başlar.

Konuşan çift. Biri LinkBuds takıyor
Google Assistant ve Alexa built-in logoları
Sesinizle kontrol edin

Eller serbest yardım alın. İstediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirmek için "OK Google" veya "Alexa" deyin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın… Kulaklığınızın kalan pil seviyesini kontrol etme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Google Assistant veya Siri kullanarak Microsoft Outlook’ta e-postalarınızı dinleyip etkileşim kurabilir ve Microsoft Teams’e katılabilirsiniz.

Google Fast Pair logosu
Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

LinkBuds, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. Açılan kılavuza tek bir dokunuşla, LinkBuds, Android cihazlarınızla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleşmesi sağlar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlarına bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta kulaklığınızın pili azaldığında bildirim alırsınız, böylece kulaklığınızı zamanında şarj edebilirsiniz.

Swift Pair logosu
Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

Swift Pair sayesinde LinkBuds’ınızı Windows 11 veya Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 11 veya Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

Spotify Tap logosu
Favori müziğinize hızlı erişim

Hızlı erişimle, LinkBuds’ı birkaç dokunuşla, telefonunuza dokunmadan, Spotify’da müzik çalmaya devam edecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Teknoloji sayesinde daha iyi mobilite

Sony ve Microsoft, insanların dünyada daha rahat dolaşmasını sağlayacak bir teknoloji geliştirmek için bir araya geldi. LinkBuds, Microsoft Soundscape uygulamasını destekler. Eşsiz entegrasyon, eşsiz berraklığa sahip açık kulak ses tasarımıyla, sese dayalı daha zengin 3D navigasyon için yenilikçi deneyimler sağlar; LinkBuds’taki sensörler ise gerçek anlamda başınız yukarıda, eller serbest deneyim sunar.

Microsoft Soundscape ve Microsoft logoları
Çevre düşünülerek üretildi

LinkBuds’ınız sadece şık olacak şekilde değil, aynı zamanda estetik parçalarda geri dönüştürülmüş plastik malzemelerin ve plastik içermeyen ambalajın kullanılmasıyla, çevre de düşünülerek tasarlanmıştır.

Etrafında gri plastik parçalar olan gri LinkBuds kutusu ve yanındaki LinkBuds
Geri dönüştürülmüş plastik malzemeler

LinkBuds’ta, otomobil parçalarından alınan geri dönüştürülmüş plastik malzemeler kullanılır.

Kendi ambalajında plastik yoktur

Ürünlerimizin çevreye olan etkisini azaltmaya olan bağlılığımızın bir yansıması olarak LinkBuds’ın ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır.

LinkBuds kutusu
Su sıçramalarına ve güne hazır olun

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık ve gün boyu yetecek pil gücüyle istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyin.

IPX4 logosu
Günlük kullanım için suya dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

Diğer parazit yaratan cihazların etrafında dahi düşük gecikme ve yüksek ses kalitesi için, Bluetooth® sinyali her iki kulağa da aynı anda iletilir. Güçlü Entegre İşlemci V1 sayesinde atlama yaşanmayan, istikrarlı kablosuz sesin keyfini çıkarırsınız.

LinkBuds ile müzik dinleyen iki kişinin resmi; geleneksel Bluetooth® iletimi ile LinkBuds’taki Eş Zamanlı BT iletimi arasındaki fark gösteriliyor

(A) Geleneksel Soldan Sağa Röleli BT İletimi. (B) LinkBuds Sol/Sağ Eş Zamanlı BT İletimi

Pil ömrü, hızlı şarj ve çalma süresi simgeleri
Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Şarj ettiğiniz kulaklığı 5,5 saatlik iş günü boyunca kullanabilir, kutusunda ise bir 12 saat daha yararlanabilirsiniz. Yani dışarıda 17,5 saat boyunca dinleme imkanı elde edersiniz. Aceleniz mi var? Sadece 10 dakikalık hızlı şarj 90 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Headphones Connect uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

Küçük, mükemmel biçimli kutu

Şık yuvarlak tasarımıyla ultra küçük olan şarj kutusu, hareket halindeyken elinize veya cebinize rahatça sığar. Bir düğmeye basarak açın.

Gri LinkBuds kutusu
İçinde gri LinkBuds, 5 ayrı boyutta kemer desteği ve USB-C şarj kablosu olan LinkBuds kutusu
Kutu içeriği

LinkBuds ambalajını açtığınızda, farklı kulak şekillerine uyum sağlayacak 5 farklı boyutta oturma desteği ve bir USB-C şarj kablosu bulursunuz.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklıkla 360 Reality Audio özelliğini kullanın.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Kişisel fon müziğinizi hiç duraklatmak zorunda kalmadan, günlük hayatınızda insanların ve yerlerin farkında olun ve bağlantınızı kaybetmeyin. Her nerede ne yaparsanız yapın, LinkBuds günlük hayatınızla sevdiğiniz eğlence arasında köprü kurar.
  • Ses berraklığı sunan açık halka tasarımı, çevrimiçi ve çevrimdışı dünyalarınızı birbirine bağlar

  • Tam oturur, ultra küçük ve hafiftir

  • Görüşmeleri ve müziği net şekilde duyun

  • 5,5 sa pil ömrü, şarj kutusuyla toplam 17,5 sa, hızlı şarj

  • IPX4 derecesiyle su sıçramalarına ve tere dayanıklıdır

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri