Bluetooth® Özellikli Blu-ray Ev Sineması Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Blu-ray Ev Sineması Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Blu-ray Ev Sineması Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Blu-ray Ev Sineması Sistemi ürününün görüntüleri
Sanatçıların İstediği Kalitede

CD kalitesinden daha yüksek olan Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Evinizde bambaşka bir ses deneyimi yaşayın

Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli 5.1 Kanal Ev Sineması Sistemi

BDV-N9200W ile sinema keyfini odanıza taşıyın. 4K görüntü yükseltme ve geçiş sayesinde en sevdiğiniz filmlerin tadını gerçekçi ayrıntılarla çıkarın. Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde, müziğiniz orijinal kayda yaklaşırken, 5.1 kanal surround ses ve manyetik sıvı hoparlörlerle patlamalardan fısıltılara, her şey hayat bulur.

Toplam 1200 W RMS güç
Güçlü surround ses

Bir subwoofer ve 5 hoparlör toplam 1200 W RMS güçle desteklenerek hiçbir ayrıntının kaybolmasına izin vermeyen canlı, katmanlı ses üretir.

4K görüntü yükseltme ve Blu-ray Disc™ oynatıcı
Ayrıntılı görüntü kalitesi

4K video görüntü yükseltme ve 3D Blu-ray Disc™ oynatma sayesinde izlediğiniz her şeyi gerçekçi ayrıntılarla yeniden keşfedin.

Kablosuz bağlantı
Kablosuz akış

NFC, Miracast™, Bluetooth® ve Wi-Fi® ile kolayca film ve müzik akışı gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nasıl çalışır?
Yüksek Çözünürlüklü Ses nasıl çalışır?

Kayıt stüdyosundaymış gibi dinleyin

Yüksek Çözünürlüklü Ses, analog sesi CD'lerden daha yüksek ve hassas bir oranda dijitale dönüştürür. 24 bit/96 Hz'den yüksek oranda ses örnekleyen Yüksek Çözünürlüklü Ses, daha fazla ayrıntı ve nüans yakalayarak gerçekçi bir müzik deneyimi yaşatır.

Müzik koleksiyonunuzun kalitesini yükseltin

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış dosyaları (MP3, ACC ve WMA) CD kalitesine yükseltir. DSEE, sıkıştırmada kaybolan sesi geri kazandırarak dijital müziğin orijinale yakın kalitede zengin, doğal bir sese sahip olmasını sağlar.

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE)
S-Master HX dijital amplifikatör
Her notayı duyun

Geleneksel amplifikatörlerde, dijital - analog dönüştürme işlemi uygulanır. Sony marka S-Master HX ise %100 dijitaldir. DSP, dosyayı analiz eder, S-Master HX amplifikatör, sinyali analog dalgaya dönüştürür. Sinyal, hassas ses için LPF'den geçer.

ClearAudio+
Yüksek, net sesle dinleyin

ClearAudio+, etkileyici bir dinleme deneyimi için TV ses ayarlarını otomatik olarak yapar. Ne izlerseniz izleyin, müziği, diyalogları ve surround efektlerini çok daha net ve birbirine karışmadan duyun.

Duyulamayan ses kalmayacak

5 hoparlör, 1 subwoofer. WD Süper Tweeter'lar ve Yüksek Çözünürlüklü Ses.

Mika ile güçlendirilmiş koni
Mikayla güçlendirilmiş fiberglas koni

Hoparlör konileri için ideal malzeme olan fiberglas, daha geniş frekans aralığı, daha hızlı tepki ve çok daha net ses sunar.

WD Süper Tweeter'lar
WD Süper Tweeter'lar

İki geniş dağıtmalı (WD) Süper tweeter, geniş bir dinleme alanı oluşturarak yüksek frekanslı notaları Yüksek Çözünürlüklü Sesin netliği ve ayrıntısında üretmeye devam eder.

Magnetic Fluid Hoparlörler
Magnetic Fluid hoparlörler

Manyetik sıvı hoparlörlerde sönümleyiciler sıvı süspansiyonu ile değiştirilerek gelişmiş, kristal netliğinde ses üretilir ve enerji tasarrufu sağlanır.

Güçlü subwoofer
Güçlü subwoofer

Mika ile güçlendirilmiş hücre tipi koni, frekans özelliklerinin daha iyi dağıtılması için subwoofer'dan gelen ses basıncını eşit olarak yayar.

Full HD'den dört kat ayrıntılı

4K görüntü yükseltmeyle gerçekçi netlik

Ev Sinemasında yeni bir çağa girin. Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlük sunan 4K, sahip olduğu sekiz milyon pikselle inanılmaz gerçekçi görüntüler sunar.

Kesintisiz akış

NFC, Miracast, Bluetooth® ve Wi-Fi® ile filmlerinizi ve müziğinizi paylaşın

Akıllı telefonunuzun ekranını televizyonunuzda görüntüleyin ve filmlerinizi, videolarınızı ve fotoğraflarınızı paylaşın. Miracast ile anında kablosuz bağlantı kurmak için NFC özellikli bir cihazı BDV-N9200W sistemine dokundurun. Wi-Fi®, Bluetooth® ve NFC ile tek dokunuşla dinleme özelliklerini kullanarak müzik akışı gerçekleştirin.

Bırakın ses sizi sürüklesin

Efsanevi salonların ses deneyimini evinizde yaşayın

London O2 Arena'nın ön sıralarında eğleniyormuş veya tribünlerden en sevdiğiniz takıma tezahürat ediyormuş gibi hissedin. Surround ses sayesinde her anı doyasıya yaşayın.

Futbol Modu
Futbol Modu

Stadyum atmosferini evinize taşıyın. Maçı istediğiniz gibi izlemek için tek bir düğmeye basarak tribünlerden yükselen tezahüratları güçlendirin ya da spikerin sesini kapatın.

Dijital Konser Salonu
Dijital Konser Salonu

Dijital Konser Salonu ile O2 London Arena'nın özel akustiğini evinizde hissedin.

Ortamı istediğiniz gibi ayarlayın

LED ışık özelliğine sahip hoparlörler içeriğe göre ortamı ayarlar

Şık beyaz tasarım ve dahili 48 LED ışıkla ev eğlencesi deneyiminize renk katın. Işıkları dilerseniz müzik ve videolarınızla otomatik olarak senkronize olacak şekilde ayarlayarak, dilerseniz önceden programlanmış 4 şablondan birini seçerek odanızda istediğiniz havayı yaratabilirsiniz.

İnternetin en iyileri TV'nizde

Çevrimiçi dünyayı keşfedin. Sony Entertainment Network'e erişin ve en yeni filmlere, müziklere, kaçırdığınız TV programlarına ve daha fazlasına anında erişin. Çevrimiçi kanallardan dilediğinizi izleyin, favori şarkılarınızı dinleyin.

Filmler hiç olmadığı kadar iyi görünür

Full HD 3D ve 3D görüntü yükseltme

3D Blu-ray Disc™ filmleri Full HD izleyin. Diskinizi HDMI ile 3D destekleyen bir HDTV'ye bağlayın. Blu-ray Disc™ oynatıcı, DVD'leri de oynatır ve 2D filmleri simüle edilmiş 3D görüntülere yükselterek görüntülere derinlik ve ayrıntı ekler.

3D ve 3D görüntü yükseltme

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • Futbol Modu ile canlı stat ortamının tadını çıkarın

  • ClearAudio+ ile tek adımda harika kalitede müzik

Hoparlör Sistemi
3 yollu
Bant (FM/AM)
FM
İstasyon Hafızası (FM/AM)
20 (FM)
Güç Çıkışı
1200 W
Biçim Faktörü
5,1
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Analog Ses Girişi: PIN Jakı (1), Ethernet Bağlantısı (1), HDMI® girişi/çıkışı (2/1), Optik Ses Girişi (1), Otomatik Kalibrasyon Mikrofon Girişi (1), USB Girişi (1), USB Klavye
Blu-ray Disc™
VAR
Blu-ray 3D™
VAR
DVD
VAR

Kutu İçeriği

Kullanma kılavuzu, Kablosuz amplifikatör, FM Anten (Kıvrık uçlu/T tipi), Piller, Garanti kartı, Hızlı Kurulum Kılavuzu, Otomatik Kalibrasyonlu Mikrofon

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri