EV SİNEMASI VE SOUND BAR'LAR

Entegre Pille Tasarlanan SA-RS5 Toplam 180 W Kablosuz Ek Arka Hoparlörler

SA-RS5
İki adet SA-RS5 hoparlörün önden görünümü
İki adet SA-RS5 hoparlörün önden görünümü
İki adet SA-RS5 hoparlörün dörtte üç görünümü
SA-RS5 hoparlörün önden görünümü
SA-RS5 hoparlörün yandan görünümü
SA-RS5 hoparlörün arkadan görünümü
Sound bar’ınızla 360 Spatial Sound deneyimini yaşayın

SA-RS5 hoparlörler; yukarı çıkışlı hoparlörlerin yanı sıra 360 Spatial Sound Mapping için geniş yönlülük sunan woofer’lar kullanan en yeni uyumlu sound bar’larımızla birlikte çalışarak odanızın içinde birden fazla fantom hoparlör oluşturur. Optimum ses alanında birden fazla fantom hoparlörle her yandan çevrelendiğinizde, her sesi inanılmaz yoğunlukla duyarsınız. Oturma odanızla birlikte filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

Uyumlu sound bar’larımızı görün
Aksiyonu her yönüyle duyun

Hoparlörlerimiz, optimum ses kalitesi ve 360 Spatial Sound Mapping için geniş yönlülük sunmak amacıyla en yeni teknolojilerden yararlanır. 

Her bir hoparlörün içindekiler

1 - Yukarı çıkışlı hoparlör
2 - Yumuşak Dome Tipi Tweeter
3 - Geniş Yönlülük Sunan Woofer
4 - İkili pasif radyatörler

1 ile 4 arası rakamlarla SA-RS5 hoparlörün temel parçalarını gösteren görüntü.
SA-RS5 hoparlörde yukarı çıkışlı hoparlörü gösteren detay
Yukarı çıkışlı hoparlörlerden sarıp sarmalayan ses

Yukarı çıkışlı hoparlörler, yukarıdan gelen ve daha güçlü sarıp sarmalayan ses için sesi tavandan yansıtır.

Esnek yerleşim imkanıyla prize ihtiyacınız yok

Ortamınız için esnek bir şekilde, entegre pillerle kablosuz olarak tasarlanan bu hoparlörleri dilediğiniz gibi, kablosuz olarak ya da AC gücüyle kullanabilirsiniz.  

10 saatlik pil ömrü + 90 dakika oynatma için 10 dakikada hızlı şarj simgeleri
10 saat pil ömrü ve hızlı şarj

Tam şarj olmuş halde 10 saate kadar dayanan pil ömrü, bu hoparlörleri AC kablosunu düşünmeden yerleştirebilmenizi sağlar. Gözden uzak bir yerde şarj edip ihtiyacınız olduğunda ortaya çıkarın. Üstelik aceleniz varsa sadece 10 dakikalık şarjla 90 dakika kullanabilirsiniz.

Tek bir düğme, ses alanını odanız için optimum hale getirir

Ünite üzerindeki OPTİMİZASYON düğmesine basarak dilediğiniz zaman Ses Alanı Optimizasyonunu etkinleştirin. Uyumlu bir sound bar ile birlikte kullanılan bu hoparlörler akıllı ve kolay bir kurulum için her bir hoparlörde bulunan ikili mikrofonları kullanarak hoparlörler ile tavan arasındaki mesafeyi akıllı bir şekilde ölçer.

Kablosuz bağlanabilirlik logosu
Kablosuz olarak bağlanın

Kablosuz arka hoparlörlerin gücünü açmanız, hoparlörlerin uyumlu sound bar’ınızla kablosuz bağlantı kurması için yeterlidir. Karışık kabloları ortadan kaldıran bu işlem, hızlı ve kolaydır.

Çok Yönlü Blok Tasarımı

Bu hoparlörler uyumlu sound bar’larınıza uygun şekilde Çok Yönlü Blok konseptiyle tasarlanmıştır. Silindirik biçim, 360 Spatial Sound sağlayan tek bir yekpare bloku temsil eder ve düz bir arka yüzeyle duvara mükemmel uyum sağlar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Yukarı çıkışlı hoparlörlere ve kablosuz yerleştirmeye imkan tanıyan entegre pil gücüne sahip kablosuz arka hoparlörlerle gerçek surround ses deneyimini yaşayın. Bu kablosuz arka hoparlörler uyumlu sound bar’larla birlikte kullanıldığında odanızın içinde birden fazla fantom hoparlör oluşturarak devrim niteliğindeki 360 Spatial Sound Mapping teknolojisini ortaya koyar.
  • Sound bar’ınız için, 360 Spatial Sound Mapping teknolojisini destekleyen isteğe bağlı kablosuz arka hoparlörler

  • 10 saat pil ömrü ve hızlı şarj

  • Ses Alanı Optimizasyonu için dahili mikrofonlar

  • Net, kapsamlı ses için iki yönlü hoparlörler

  • Duvara monte edilebilir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi