Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri
Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri
Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri
Taşınabilir Kablosuz BLUETOOTH®/Wi-Fi Hoparlör ürününün görüntüleri

Özellikler

Yüksek Çözünürlüklü Ses 

Sony, üstün ses deneyimi için kaynaktan hoparlörlere çeşitli teknolojileri bir araya getirdi. Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyaları söz konusu olduğunda dijital amplifikatör ve özel tweeter'lar sesin her ayrıntısını açığa çıkararak notaları sanatçının amaçladığı biçimde duymanızı sağlar. Dijital işleme yazılımı, sıkıştırılmış MP3 müzik dosyalarının kalitesini yükselterek kayıp ayrıntıları geri kazandırır. 

Güçlü ses için 2.2 kanallı sistem 

2.2 kanallı hoparlör sistemiyle güçlü sesin tadını çıkarın. İki orta aralık hoparlörü saf, canlı vokaller ve karmaşık melodiler sunar. İki güçlü subwoofer pasif radyatörle birlikte çalışarak bas seslerin yankılanmasını sağlar. Böylece her ses seviyesinde müziği net duyabilirsiniz. 

Woofer ve pasif radyatörle bas sesleri güçlendirin

Kompakt bir hoparlörden güçlü bas çıkışı elde edin. Subwoofer ile birlikte çalışan pasif radyatör, hoparlörden geçen havanın hareketine tepki vererek kabin içinde yapay bir alan oluşturur. Bu alan, hoparlörlerin içinden daha fazla havanın geçmesine olanak sağlayarak çok daha küçük ünitelerin bile özellikle düşük frekanslarda üstün ses çıkışı vermesini sağlar. 

ClearAudio+™ müziğinizi zenginleştirir 

Clear Audio+™, Sony'nin dijital sinyal işleme uzmanlığından faydalanan benzersiz bir teknolojidir. Nesiller boyunca süren sesi mükemmelleştirme çalışmalarının ürünü olan bu teknoloji zengin, yüksek kaliteli bir dinleme deneyimi sunar. 

LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC, kablosuz ortamınıza göre çeşitli iletim hızlarını destekler. Maksimum aktarım hızı olan 990 kbps'de (geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri) iletim yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğini, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın olağanüstü ses kalitesinde dinlemenizi sağlar. LDAC, müziklerinizi sanatçının istediği kalitede, gelişmiş kablosuz dinleme deneyimiyle dinlemenizi sağlar.

DSEE HX müzik dosyalarınızı geri yükler 

CD kalitesinin ötesine geçin. Özel DSEE teknolojimizi temel alan DSEE HX, sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın seviyeye yükseltir. Sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan orijinal kaydın ayrıntılarını geri kazandıran DSEE HX tüm müzikleriniz için zengin, stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi sunar. 

Çok alanlı dinleme özelliğiyle ile müziğinizi özgürleştirin

Sony | Music Center uygulaması ile kontrol edilen çok odalı dinleme özelliğiyle müziği evin diğer odalarında dinlemeye devam edin. Uygun Sony sound bar ve hoparlörleri bir araya getirmenize olanak sağlar. Grup modu aynı müziği birden fazla hoparlörde aynı anda dinlemeye olanak sağlar ve Tekli mod, birden fazla hoparlörde farklı müzikleri dinlemeye imkan sunar.

Anında müzik çalma için tek dokunuşla dinleme

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi başlatın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. 

Hoparlörünüze müzik göndermenin kolay yolu

Chromecast built-in, en sevdiğiniz müzik uygulamalarını kişisel cihazınızdan hoparlörlerinize yayınlamanıza olanak sağlar. Android telefon veya tablet, iPhone, iPad, Mac®, Windows dizüstü bilgisayar veya Chromebook'ta müzik uygulamanızdaki Cast düğmesine dokunun ve bir hoparlör ya da hoparlör grubu seçin.

Sony | Music Center ile müziğinizi birleştirin 

Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin ve müzik koleksiyonunuzun kontrolünü elinize alın. Bluetooth® veya Wi-Fi® üzerinden bağlantı kurarak PC'de veya sunucuda depolanan favori parçalarınıza ya da favori çevrimiçi müzik hizmetinize sorunsuz şekilde erişin. Uygulama ayrıca dengeli, mükemmel ses çıkışı sağlamak ve çok alanlı dinleme özelliğini kontrol etmek amacıyla ses ayarlarını kişiselleştirmek için de kullanılabilir. 

USB-A, USB-B ve HDMI (ARC) ile bağlanın

İki farklı tipteki USB bağlantı noktasını ve HDMI'ı (ARC) kullanarak tüm favori cihazlarınızı kablosuz hoparlöre bağlayın. USB-A bağlantı noktası, Yüksek Çözünürlüklü Ses ve MP3 dosyalarını dinlemek için ideal bağlantıyı sunar. İkinci bağlantı noktası tipi olan USB-B, PC bağlantısı için kullanılır ve bu sayede PC kaynaklı herhangi bir sinyal kaybı olmaksızın doğrudan müzik arşivinizden dijital müzik dinleme olanağı sağlar.

Definitive Outline tasarımı 

Kusursuz yüzey ve net hatlar; şık tasarıma sahip olan bu cihazın, bulunduğu arka planla uyum içinde olurken minimalist kalitesiyle dikkat çekmesini sağlar. Vurgulanmış çevresi Definitive Outline imzasını taşır.

Teknik Özellikler

Bu Bluetooth® kablosuz hoparlörle oturma odanızda üstün sesin tadını çıkarın. Tek dokunuşla müzik çalarınızdan Yüksek Çözünürlüklü Ses çalın veya HDMI (ARC) ile kolayca TV'nize bağlayın. Sony | Music Center ile, çok alanlı, zengin surround ses ve güçlü arka stereo ses için birden fazla hoparlörü kablosuz senkronize edebilirsiniz.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Chromecast built-in ve Spotify Connect ile kolayca müzik akışı yapın

  • Kolay kontrol ve çok hoparlörlü müzik çalma için Sony | Music Center mobil uygulama

  • Rakipsiz ses için 2.2 kanal ve ikili pasif radyatörler

  • Dolby® Digital/ DTS® biçimiyle HDMI (ARC) TV bağlantısı

Hoparlör Boyutu
Subwoofer: Yaklaşık 62 mm çap x 2, Tüm ürün serisi: Yaklaşık 45 mm çap x 2
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Ethernet, Stereo mini jak girişi, USB A, USB B, HDMI (ARC)
Frekans İletim Aralığı
20 Hz – 20.000 Hz (44,1 kHz örnekleme ile)
Wi-Fi®
Chromecast built-in
var
Spotify Connect
VAR

Kutu İçeriği

AC güç mount'ı, Çalıştırma Talimatları, Garanti Kartı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri