SRS-ZR7

Göz alıcı ses, kolay dinleme

Dinamik ses için tasarlanan ve her ortama uyum sağlayan ZR7 kablosuz hoparlörle rahat dinleme deneyimi yaşatan, olağanüstü kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses keyfini yaşayın.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

Sanatçıların İstediği Kalitede

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Her yerde, her notanın tadını çıkarın

Yaşam alanınızın her noktasında, sevdiğiniz müzikleri hiçbir ayrıntısını kaçırmadan dinleyin. ZR7 kablosuz hoparlörün ev ses deneyiminiz için neler yapabileceğini görün.

Kendinizi sesin büyüsüne bırakın 

En küçük ayrıntıları yüksek ses kalitesiyle duyun: ZR7, daha ayrıntılı ve özgün bir dinleme deneyimi sunmak için Yüksek Çözünürlüklü Ses oynatma özelliğine sahiptir. Kolayca kurulan gelişmiş çok alanlı akışla istediğiniz zaman müziğin büyülü dünyasına adım atın. 

Tüm odalarda müzik dinleyin

 Sony | Music Center ile evinizde müzik yayını ve paylaşımı yapın

Sony | Music Center (önceki adı SongPal) uygulamasını kullanarak Sony müzik ekipmanlarınızı bir araya getirin, ardından evinizdeki farklı müzik hizmetlerinden, akıllı telefondan veya bilgisayarınızdan farklı odalardaki ZR7 kablosuz hoparlörlerinize yayın yapın. Her şeyi kontrol edin ve sezgisel Sony | Music Center ile atmosfer yaratın. 

Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify

Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Media Object


İş başında görün

 • Akış hizmetleri
 • Ses kalitesi
 • Akıllı telefon pili
 • Esnek dinleme seçenekleri

Birlikte çok daha iyi 

İki ZR7 kablosuz hoparlör satın alıp evinizin farklı noktalarına yerleştirin ve birbirlerine bağlayın ya da surround ve klasik stereo ses için hoparlörleri eşleştirin.  

 • Kablosuz surround
 • Kablosuz stereo
 • Kablosuz çoklu alan

Daha iyi Bluetooth®

LDAC, geleneksel Bluetooth® Sese göre üç kat daha fazla veri iletir (maksimum aktarım hızında: 990 kbps) ve Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerini Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yakın kalitede dinlemenizi sağlar.

LDAC
LDAC Karşılaştırması

LDAC ve geleneksel Bluetooth® karşılaştırması

Bluetooth® ses kalitesiyle yetinmeyin

Kablosuz teknolojisine kıyasla 3 kat daha fazla veri ileten LDAC, iletim sırasında maksimum bit hızını ve 96 kHz/24 bit frekans aralığını korur ve yüksek sıkıştırma verimliliği ile üretim sağlar. Bu da daha iyi ses kalitesi anlamına gelir.

HDMI®

Bağlanın

HDMI (ARC), USB ve AUX bağlantısı

HDMI (ARC) , USB ve AUX'a bağlanan ZR7'ye en sevdiğiniz cihazların hepsini bağlayabilirsiniz.

Çok yönlü tasarım

Şık ve taşınabilir olan ZR7 her alana sığar. Modern silüet, yaşam alanlarınıza kusursuz uyum sağlayacak biçimde tasarlandı.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Bu Bluetooth® kablosuz hoparlörle oturma odanızda üstün sesin tadını çıkarın. Tek dokunuşla müzik çalarınızdan Yüksek Çözünürlüklü Ses çalın veya HDMI (ARC) ile kolayca TV'nize bağlayın. Sony | Music Center ile, çok alanlı, zengin surround ses ve güçlü arka stereo ses için birden fazla hoparlörü kablosuz senkronize edebilirsiniz.
 • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

 • Chromecast built-in ve Spotify Connect ile kolayca müzik akışı yapın

 • Kolay kontrol ve çok hoparlörlü müzik çalma için Sony | Music Center mobil uygulama

 • Rakipsiz ses için 2.2 kanal ve ikili pasif radyatörler

 • Dolby® Digital/ DTS® biçimiyle HDMI (ARC) TV bağlantısı

Hoparlör Boyutu
Subwoofer: Yaklaşık 62 mm çap x 2, Tüm ürün serisi: Yaklaşık 45 mm çap x 2
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Ethernet, Stereo mini jak girişi, USB A, USB B, HDMI (ARC)
Frekans İletim Aralığı
20 Hz – 20.000 Hz (44,1 kHz örnekleme ile)
Chromecast built-in
var
Spotify Connect
VAR

Kutu İçeriği

AC güç mount'ı, Çalıştırma Talimatları, Garanti Kartı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi