WH-XB910N açılı çekim
WH-XB910N önden çekim
WH-XB910N yandan çekim
WH-XB910N arkadan çekim
WH-XB910N katlanmış kulaklıklarla yandan çekim
WH-XB910N kapağı açık kutuda
WH-XB910N açılı çekim
WH-XB910N önden çekim
WH-XB910N yandan çekim
WH-XB910N arkadan çekim
WH-XB910N katlanmış kulaklıklarla yandan çekim
WH-XB910N kapağı açık kutuda
Kulüptekine benzer basta kendinizi kaybedin

Sevdiğiniz müziğe yaklaşın. WH-XB910N kulaklığımız, olağanüstü bas ve daha iyi gürültü engellemeyle, sevdiğiniz festivallerin ve kulüplerin havasını yaşatır.

WH-XB910N kulaklığı inceleyin
EXTRA BASS logosu
Etkileyici, derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

WH-XB910N gürültü engelleme özellikli kulaklık, olağanüstü bas için tüm düşük frekansları iyileştirir. Kulaklık kasasındaki özel bas kanalı ve sürücü birimleri ile kulak zarları arasındaki artırılmış hava geçirmezlik, her parçayı yükselten, hassas, vurucu ritimler oluşturulmasına yardımcı olur. Bununla birlikte bu kablosuz kulaklık, muhteşem zenginliğe sahip, dolgun bir dinleme deneyimi için vokal netliğini de korur. 

Müzikal mutluluk için gürültü engelleme

Çift Gürültü Sensörü teknolojisiyle WH-XB910N, dijital gürültü engellemeyi bir üst seviyeye çıkarır. Artık kendinizi dünyaya kapatabilir ve sadece müziğinizle tek kişilik partinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Siyah WH-XB910N kulaklık kahve ve akıllı telefonla birlikte masanın üzerinde
Kristal netliğinde görüşmeler

Gelişmiş ses sinyali işleme özellikli iki dahili mikrofonu bir araya getiren Hassas Ses Alımı teknolojisi sayesinde, WH-XB910N ultra net görüşme kalitesi sağlar.

Favori müziğinize seviye atlatın

Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, parçaya ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Dijital Ses Geliştirme Motorunun sıkıştırılmış müzik dosyalarına yüksek frekanslı sesleri geri kazandırmasını gösteren grafik

[A] Restorasyon [B] İnce ses restorasyonu

Sony Kulaklık Bağlantısı uygulamasındaki ekolayzer özelliğiyle sesin nasıl özelleştirileceğini gösteren çizim
Sizin sesiniz, tam istediğiniz gibi

Sesi kişisel tercihinize göre uyarlayın. Çeşitli ön ayarlar arasından seçim yapıp dinlediğiniz müzik türüne uygun ses kalitesini elde edin. Veya Sony│Kulaklık Bağlantısı uygulamasının Özel EQ özelliğiyle kendi ön ayarlarınızı oluşturup kaydedin.

Daha doğal ortam sesi

İki ileri ve geri beslemeli mikrofonla WH-XB910N, çevrenizdeki ortam sesinin daha fazlasını yakalar. Çevrenizden kopmadan doğal bir dinleme deneyimi yaşarsınız. Hatta Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla ortam sesini ayarlayarak temel sesleri duyup gürültüyü engelleyebilirsiniz.

WH-XB910N kulaklığın kasasının düğmeleri gösteren yakın çekimi
WH-XB910N kulaklığın kafa bandının ve sağ kasasının yakın çekimi
Her eyleminize uyum sağlar

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar.

Ev, okul ve ofis için konum işaretleyicilerini gösteren sokak haritası
Favori mekanlarınızı öğrenir

Zamanla Uyarlanabilir Ses Kontrolü ofis, spor salonu veya sevdiğiniz kafe gibi, sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanır ve sesi ortama uyacak şekilde ayarlar.

30 sa pil simgesi + 10 dk/4,5 sa hızlı şarj simgesi
Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

30 saate varan pil ömrüyle, birkaç günlük yolculuklara ve uzun festival günlerine yetecek kadar gücünüz olur. Aceleyle şarj etmeniz gerekirse 10 dakikalık hızlı şarj, isteğe bağlı AC adaptörüyle size 4,5 saate varan ekstra çalma süresi sunar.

Parmak uçlarınızdaki kontrol

Kulaklığınızın yanındaki dokunmatik panele dokunarak veya kaydırarak parça değiştirin, ses seviyesini ayarlayın ve görüşme yapın. Hemen çevrenizdeki sesleri duymanız mı gerekiyor? Sadece elinizi kasanın üzerine getirerek anında müzik ses seviyesini düşürüp ortam sesine izin verin.

WH-XB910N kulaklığın sağ kulaklığındaki parmak kontrolleri
OK Google ve Alexa built-in logoları
Google Assistant ve Alexa ile uyumlu

Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik/bildirim dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve daha fazlasını yapın. Hatta “Alexa” diyerek Alexa’yı başlatabilirsiniz.

Fast Pair simgesi
Fast Pair ile kulaklığınızı kolayca bulun

Fast Pair, kulaklığınızı Android™ cihazlarla eşleştirmenizi kolaylaştırır. Açılır yönergelere tek dokunuşla WH-XB910N, Android™ cihazlarla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleştirmesi sunar. Ayrıca kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlarına bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta kulaklığınızın pili azaldığında bildirim alırsınız, böylece kulaklığınızı zamanında şarj edebilirsiniz.

Swift Pair simgesi
Swift Pair ile PC’nize kolayca bağlanın

Swift Pair, WH-XB910N kulaklığınızı Bluetooth® üzerinden Windows 10 bilgisayarla eşleştirmenizi kolaylaştırır. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakınlardaki Windows 10 cihazlarda açılır pencereyle eşleştirme kılavuzu görünecektir. 

Masada oturmuş WH-XB910N kulaklıkla dizüstü bilgisayarda çalışan adam
Cihazlar arasında zahmetsizce geçiş yapın

Tam kolaylık için, çok noktalı bağlantı sunan WH-XB910N kulaklık, iki Bluetooth® cihazıyla aynı anda eşleştirilebilir. Yani bir arama geldiğinde, kulaklığınız hangi cihazın çaldığını bilir ve doğru cihaza otomatik olarak bağlanır. Ayrıca tek bir düğmeye dokunarak kulaklığınızı bu iki cihazdan birine hızla ve sorunsuzca geçirebilirsiniz.

O kadar rahattır ki taktığınızı dahi unutursunuz
Tam oturma müziğinizi dışarı sızdırmaz

Kaydırma çubuğunu ayarlayarak ideal uyumu bulun ve saatlerce rahat dinlemenin keyfini çıkarın. Muhteşem bir akustik deneyimi için müzik kalır, gürültü gider.

Gün boyu müzik, gün boyu rahatlık 

WH-XB910N kulaklığımızda yumuşak, oval şekilli kulaklık yastıkları bulunur, böylece favori müziğinize, filmlerinize veya programlarınıza ara vermeniz gerekmez. Konforlu sentetik deri ve üretan malzemeler, optimum kulaklık yastığı yapısı ve boyutlarıyla birlikte olağanüstü takma rahatlığı sağlar.

Siyah WH-XB910N kulaklık, katlanmış
Günlük kolay kullanım için katlanabilir tasarım

Kompakt kutusuna düzgün şekilde yerleştirilebilmeleri için kulaklıklar içe doğru döner.

Siyah WH-XB910N kulaklık kapağı açık kutuda
Kolay seyahat için taşıma çantası

Ürünle birlikte verilen taşıma çantası dayanıklıdır ve kablolu dinleme için kablo içerir.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklıkla 360 Reality Audio özelliğini kullanın. 

Sürdürülebilir malzemeler içeren üç kabın görüntüsü
Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen bir tasarıma sahiptir. Sony’nin ürünlerinin ve uygulamalarının çevreye olan etkisini azaltmaya olan bağlılığının bir yansıması olarak WH-XB910N’ün ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Daha iyi gürültü engelleme ve kablosuz özgürlüğü ile gerçek bir konser salonu deneyimi için kendinizi kulüptekine benzer basta kaybedin. Bu Bluetooth® kulaklık, rahatça takılır ve gün boyu müziğin keyfini çıkarırken, çok noktalı bağlantı ve kristal netliğinde görüşme kalitesi sayesinde, arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı da sağlar.
  • EXTRA BASS™ ses ve dijital gürültü engelleme

  • DSEE™, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek frekanslı sesleri ve ince kısılma seslerini kurtarır

  • 30 saate kadar pil ömrüyle tüm gün dinleme

  • Kolay eller serbest görüşme ve uyandırma komutuyla sesli yardımcı

  • Bluetooth® teknolojisi ve Çok noktalı bağlantı ile kablosuz özgürlük

Sürücü Birimi
40mm
Giriş(ler)
Stereo Mini Jak
Frekans Tepkisi
7 Hz - 25.000 Hz (JEITA)
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz-20.000 Hz (44,1 kHz örnekleme) 20 Hz-40.000 Hz (LDAC 96 kHz örnekleme 990 kb/sn)
Frekans Tepkisi (Aktif Kullanım) 
7 Hz - 25.000 Hz
Pasif Kullanım
Var
Kablo Uzunluğu
Yaklaşık 1,2 m
DSEE
Var
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri