α Lensler
Talepkâr video oluşturucular için Sony E mount lensler

İçerik oluşturucuların video çekme şekli kökten değişti. Yüksek çözünürlük, yüksek kare hızları, uzak kurulumlar ve elde çekim, otomatik netlemeyi ve sabitlemeyi daha önce hiç olmadığı kadar önemli hale getirdi. Sony, müşterilerinin görüşlerini dinledi ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak maksimum performans için, birlikte optimum tasarım sunan fotoğraf makineleri ve lensler geliştirdi. Videoyu izleyin ve orijinal Sony lenslerin video çekiminde sağladığı avantajları görün.

Gece vakti çekilmiş bir kadın portresi
Çok yönlü çekim için ayrı netleme kontrolleri

Her uygulamaya uygun birden çok netleme seçeneği. Kararlı otomatik netleme, düşük alan derinliğiyle 4K 120p’ye kadar hareketli nesnelerin netliğini korur. Doğrusal Yanıtlı MF, manuel kontrolde tekrar etme imkanı ve hassasiyet sunar. AF Yardımı ikisinin de en iyi yönlerini korur, otomatik netleme modunda manuel netlemeyi yaratıcılığınıza uygun şekilde anında etkinleştirirsiniz.

Lensin yakın çekimi
Muhteşem zum ifadesi için motorlu zum

Sony’nin motorlu zum lensleri, manuel zum lenslerin aksine, son derece düşük hızlarda dahi akıcı ve incelikli hareket için tutarlı, sessiz zum kontrolü sunar. Zum halkası, kolu ve uzaktan zum kullanımı, rakipsiz bir esneklik sağlar.

Bir erkek modeli dış mekanda el tipi fotoğraf makinesiyle fotoğraflayan bir fotoğrafçının görüntüsü
Elde çekim için maksimum görüntü sabitleme

Sony’nin yeni fotoğraf makinelerindeki, Aktif Mod ile iyileştirilmiş gövde içi optik görüntü sabitleme özelliğiyle ekstra ekipman olmadan elde sabit çekim yapın. Şirket içinde tasarlanan Sony fotoğraf makinesi ve lens kombinasyonları harika görüntü sabitleme performansı sunar.

Lensin yakın çekimi
Sorunsuz iris kontrolüyle incelikli alan derinliği ifadesi

Belirli Sony lensler, gerçek sinema bokeh’i ve ifadesi için akıcı ve sessiz iris ayarını destekler. Belirli Sony fotoğraf makinelerindeki dahili elektronik Değişken ND filtre ile bir araya geldiğinde, pozlama korunurken alan derinliği rahatça kontrol edilebilir.

Dünyayı değiştirmek için tasarlanan lensler

Fotoğraf makinesi performansındaki hızlı gelişmeler, lenslerle ilgili gereksinimleri ve talepleri değiştiriyor. Sony’nin G Master serisi, lens performansını geleceğin fotoğraf makineleri için yeniden tanımlar. Yüksek çözünürlük, güzel bokeh ve hızlı ama hassas otomatik netlemeyle görüntüleme ve videolar için yeni yaratıcı olanaklar sağlar.

FE 50mm F1.2 GM Mühendisle Röportaj
Ürün görüntüsü
G Master

En gelişmiş fotoğraf makinesi gövdeleriyle birlikte yıllarca üstün performans sağlayacak lensler, yüksek çözünürlük ve muhteşem bokeh ile buluştu.

Ürün görüntüsü
G Lens

Büyük diyafram açıklığına sahip olan G lensler, yenilikleriyle yüksek performans sunar. Özel cam büyük diyafram açıklıklarındaki renk kaymalarını en aza indirirken, dairesel diyafram açıklığı güzel bulanık arka planlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Ürün görüntüsü
ZEISS® Lensler

Sony, efsanevi ZEISS® ile birlikte geliştirdiği lens grubuyla, 160 yılı aşkın optik uzmanlığı hizmetinize sunuyor. Özel cam, kaplamalar ve sofistike üretim bir araya gelerek size gerçekten profesyonel yaratıcı araçlar sağlıyor.

α Lens Terminolojisi

En yeni teknoloji hakkında bilgi alın

Görüntü ve hayal gücü bir arada

ÜRÜN SAHİPLERİ İÇİN