Hayal gücünüze yaraşır bir lens

Sony'nin kapsamlı lens serisi, yaratıcılığı kontrolünüze verir.

Elle çizilmiş A mount lens
A mount'lı lensler

Uzun yıllara yayılmış lens tecrübesine dayalı A mount sistemi, popüler α77II ve uzman seviyesi α99 gibi tüm A mount ve E mount fotoğraf makinelerimiz için çok yönlülük sağlar.

Elle çizilmiş E mount lens
E mount lensler

Kompakt ve aynasız E mount fotoğraf makinelerimizle çalışmak için tasarlanmış olan bu zengin ürün yelpazesi, farklı APS-C ve full-frame seçenekleri sunar.

Sony G Lensler ve ZEISS®

Profesyoneller için tasarlanan hassas lensler

G Master
G Master

En gelişmiş fotoğraf makinesi gövdeleriyle birlikte yıllarca üstün performans sağlayacak lensler, yüksek çözünürlük ve muhteşem bokeh ile buluştu.

G Lens (G Lens, bir ticari markadır ve çoğul hali yoktur)
G Lens

Büyük diyafram açıklığına sahip olan G lensler, yenilikleriyle yüksek performans sunar. Özel cam büyük diyafram açıklıklarındaki renk kaymalarını en aza indirirken, dairesel diyafram açıklığı güzel bulanık arka planlar oluşturmanıza yardımcı olur.

ZEISS® Lensler
ZEISS® Lensler

Sony, efsanevi ZEISS şirketiyle birlikte geliştirdiği lenslerle 160 yıllık optik deneyimi size ulaştırıyor. Özel cam, kaplamalar ve gelişmiş üretim süreci gerçekten profesyonel ve yaratıcı araçlar sunar.

Görün. Hayal edin. Yakalayın.

Yetenekli fotoğrafçı sahneyi görür, fotoğrafa nasıl yansıtacağını hayal eder, daha sonra kompozisyonu oluşturma ve görüntüyü yakalamanın teknik sorunlarını çözer. Çeşitli lenslere sahip olmak, hayal gücünü görüntüye çevirmek için gereken hassas araçları sunar.

Portre

İyi portre lensleri, yüksek deklanşör hızları sunmak için geniş diyafram açıklığına sahiptir. Böylelikle daha fazla alan derinliğiyle nesnenizi arka planın önüne çıkarabilirsiniz. Portre lenslerinde çoğu zaman netleme uzaklığı 50-135 mm olur ve F5,6 ya da daha geniş diyafram açıklığı bulunur.

Vahşi yaşam

Çekim yaparken mesafenizi koruyun. Telefoto ve yüksek zum lensler, özellikle de netleme uzaklığı 200-500 mm olan lensler, hayvanları tüm görkemleriyle yakalamak için en iyi yolu sunar.

Manzara

Güzel manzaralar tutarlı renklere, netliğe ve ayrıntıya sahip olur. Kısa netleme uzaklığına (20-35 mm) ve geniş görüş açısına sahip olan lens manzara için idealdir. Daha dar f kademelerinde çekim yaparken tripod kullanmak ayrıntı yakalamaya yardımcı olur.

Makro ve yakın çekimler

En iyi yakın çekimler için nesnenin gerçek boyuttaki görüntüsünü üretecek büyütme gücüne sahip özel bir makro lensi kullanın. İyi makro lensler düz bir netleme alanı sunar, böylece posta pulu gibi küçük nesnelerin merkezinin ve kenarlarının net olmasını sağlar.

Spor

Spor fotoğrafçılığında iyi lensin iki önemli özelliği, büyük zum ve lensin geniş veya "hızlı" olmasıdır. Sportif etkinlik sahneleri için telefoto prime ve telefoto zum özellikli A mount ve E mount lensler sunuyoruz.

Lenslerin görüntüsü
Lens terminoloji kılavuzu

ÜRÜN SAHİPLERİ İÇİN