HT-ST5000

Seste yeni bir boyut

Evde sizi içine alacak, sinema kalitesinde yeni bir ses düzeyini keşfedin. Dolby Atmos ile nefesinizi kesecek üç boyutlu surround sesin keyfini çıkaracaksınız.

What HiFi? 5 Yıldız Ödülü
HT-ST5000, What Hi-Fi? 5 yıldız

“Sony muhteşem ses veren bir ürün; çok sayıda özellik içeriyor, ayrıca hiç düşünmeden tavsiye edebileceğimiz ilk Dolby Atmos sound bar’ı sunuyor” (Mayıs 2017)

Yüksek Çözünürlüklü Ses
Sanatçıların İstediği Kalitede

Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Sesin sizi nasıl sarmaladığını keşfedin

7.1.2 kanal S-Force PRO Front Surround teknolojisi

Sanal surround ses özelliğimiz, Dijital Sinyal İşleme ve S-Force PRO Front Surround özelliğini wavefront teknolojisiyle birleştirerek sadece bir sound bar ve subwoofer ile doğal ve üç boyutlu bir ses alanı oluşturuyor.

Surround ses tasviri
Surround artık çok kolay

Sony’nin eşsiz dijital ses alanı işleme teknolojisi, sadece ön hoparlörleri kullanarak sesin her iki taraftan size doğru gelmesiyle, sanal olarak surround ses alanı oluşturur. Arka hoparlör eklemeye gerek kalmaz, yani yaşam alanınızda karışıklık yaratmadan zengin, sinematik surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dolby Atmos logosu
Dolby Atmos

Dolby Atmos, sesi çevrenizde doğru şekilde konumlandırıp 7.1.2 hoparlör kanalının (Fantom Arka Surround da dahil) sizi yukarıdan bile olmak üzere, tamamen sesle sarmasını sağlayarak 360° surround sesle nefes kesen gerçekçilik sunar.

DTS:X logosu
DTS:X

DTS:X kod çözme, gerçek zamanlı olarak hoparlör konfigürasyonunuza uyarlanan, çok boyutlu surround ses sağlar. 9 hoparlör kanalı (Fantom Surround hoparlörler de dahil) ve nesne tabanlı ses kodu çözme ile sesler etrafınızda ve üstünüzde hassasiyetle konumlandırılır.

Kaliteli malzemeler, optimum tasarım

Sizi içine alacak en üstün sesi sunmak üzere yüksek kaliteli bileşenlerle tasarlanıp üretildi.

En yüksek ses ve görüntü kalitesi

Güçlü video ve müzik performansı sunan Yüksek Çözünürlüklü Ses oynatma ve Yüksek Dinamik Aralık özellikleriyle hassas bir detay seviyesinde izleyin ve dinleyin.

Yüksek Dinamik Aralık ile net görün

Yüksek Dinamik Aralık sinyali, diğer video formatlarına göre çok daha geniş bir parlaklık aralığında olağanüstü ayrıntı, renk ve kontrast sunar.

HDR
YÜKSEK DİNAMIK ARALIK
HDR2
GELENEKSEL
Bağlanın

3 adet HDCP 2.2 uyumlu HDMI girişi, 1 adet HDMI ARC çıkışı, optik SPDIF, analog AUX ve bir USB bağlantısıyla Ev Sineması kurulumunuzu zenginleştirin.

HDMI®
3 HDMI® bağlantı noktası

Mevcut ekipmanınızı 3 HDMI girişi ve 1 HDMI ARC çıkışı ile kolayca bağlayın.

USB
USB bağlantı noktası

Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini çıkarmak için USB cihazınızı bağlamanız yeterli.

S-Master HX Dijital amplifikatör
S-Master HX Dijital amplifikatör

S-Master HX dijital amplifikatör bozulmayı azaltarak yüksek frekans aralıklarında (40 kHz üzeri) hassas sonuçlar sunar.

DSEE HX
Dijital Ses Geliştirme Motoru HX

DSEE HX yükseltme teknolojisi, kullandığı algoritmayla müziğinizi analizden geçirir ve kaybolan harmoniği telafi eder, böylece ses sinyallerini düzelterek neredeyse yüksek çözünürlük kalitesine getirir.

Clear Audio+
ClearAudio+

ClearAudio+, oyun modu, video modu veya müzik modu arasındaki geçişlerde ses ayarlarını izlediğiniz ya da dinlediğiniz içeriğe göre otomatik olarak belirler.

Müziğinize erişin

NFC, Bluetooth® ve kablosuz teknolojisi ile anında zahmetsizce müzik çalmanın keyfini çıkarın.

Yüksek kaliteli kablosuz ses akışı

LDAC, Sony'nin yüksek kaliteli Bluetooth® kablosuz ses deneyimi yaşatan bir ses teknolojisidir. Üç kat daha fazla veri ileten LDAC, tüm müziklerinizde üstün bir kablosuz dinleme deneyimi sunar.

NFC
Anında bağlanın

Alıcınız aracılığıyla belirli akıllı telefonlardan anında müzik akışı başlatmak için NFC ile tek dokunuşla bağlantıyı kullanarak hızla bağlantı kurun.

Bluetooth®
Bluetooth® akış

Bluetooth® teknolojisi ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin. 

Kablosuz
Kablosuz akış

Dahili Wi-Fi ile internete bağlanarak Chromecast built-in üzerinden Spotify gibi çeşitli müzik hizmetlerine anında erişin ve ev ağınızdaki cihazlardan müzik akışı gerçekleştirin.

Daha hızlı dinlemeye başlayın

Gecikme yaşamadan favori şarkılarınıza geri dönün. Özel Müzik Hizmeti düğmesi sayesinde Spotify ile bir başka cihazda bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz .

Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify
Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Media Object


İş başında görün

Sizi asla yalnız bırakmayan ses deneyimi

Sony | Music Center ile evin tamamında müzik yayını yapın

Sony | Music Center (önceki adı SongPal) uygulaması aracılığıyla kontrol edilen çok odalı dinleme özelliğiyle, harika şarkıları evin her köşesinde dinleyin. Sony | Music Center uygulamasını kullanarak uygun Sony sound bar ve kablosuz hoparlörleri bir araya getirin ve en sevdiğiniz müzik hizmetinden veya HDMI, optik veya analog ile TV'nizden yayınlayın.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

7.2.1 kanal ve Dolby Atmos desteği sunan ST-5000, evinizi sinema kalitesinde üç boyutlu surround ses ile dolduruyor.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Dolby Atmos üç boyutlu surround ses sunar

  • DSEE HX yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • ClearAudio+ ile tek adımda harika kalitede müzik

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri