İçeriğe Atla
Wi-Fi/Bluetooth® Teknolojisi ile 7.1.2 Dolby Atmos Sound Bar ürününün görüntüleri
Wi-Fi/Bluetooth® Teknolojisi ile 7.1.2 Dolby Atmos Sound Bar ürününün görüntüleri
Wi-Fi/Bluetooth® Teknolojisi ile 7.1.2 Dolby Atmos Sound Bar ürününün görüntüleri

Özellikler

Sanatçıların İstediği Kalitede

Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

7.1.2 kanal S-Force PRO Front Surround teknolojisi

Sanal surround ses özelliğimiz, Dijital Sinyal İşleme ve S-Force Pro özelliğini wavefront teknolojisiyle birleştirerek sadece bir sound bar ve subwoofer ile doğal ve üç boyutlu bir ses alanı oluşturuyor.

Dolby Atmos

Dolby Atmos, sesi çevrenizde doğru şekilde konumlandırıp 7.1.2 hoparlör kanalının sizi yukarıdan bile olmak üzere, tamamen sesle sarmasını sağlayarak 360° surround sesle nefes kesen gerçekçilik sunuyor.

Koaksiyel hoparlörler

Tek bir hoparlör ünitesi içinde birlikte çalışan woofer ve tweeter, frekanslar arasında hassas bir şekilde hizalanmış ses sunuyor.

Dolby Atmos etkin hoparlörler

Dolby Atmos için optimum hale getirilmiş iki dahili hoparlör, sesin tavandan geri yansımasını sağlayarak tepeden ses efekti yaratıyor.

En yüksek ses ve görüntü kalitesi

Güçlü video ve müzik performansı sunan Yüksek Çözünürlüklü Ses oynatma ve Yüksek Dinamik Aralık özellikleriyle hassas bir detay seviyesinde izleyin ve dinleyin.

Yüksek Dinamik Aralık ile net görün

Güçlü video ve müzik performansı sunan Yüksek Çözünürlüklü Ses oynatma ve Yüksek Dinamik Aralık özellikleriyle hassas bir detay seviyesinde izleyin ve dinleyin.

Bağlanın

3 adet HDCP 2.2 uyumlu HDMI girişi, 1 adet HDMI ARC çıkışı, optik SPDIF, analog AUX ve bir USB bağlantısıyla Ev Sineması kurulumunuzu zenginleştirin.

3 HDMI® bağlantı noktası

Mevcut ekipmanınızı 3 HDMI girişi ve 1 HDMI ARC çıkışı ile kolayca bağlayın.

USB bağlantı noktası

Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini çıkarmak için USB cihazınızı bağlamanız yeterli.

S-Master HX Dijital amplifikatör

S-Master HX dijital amplifikatör bozulmayı azaltarak yüksek frekans aralıklarında (40 kHz üzeri) hassas sonuçlar sunar.

Dijital Ses Geliştirme Motoru HX

DSEE HX görüntü yükseltme teknolojisi, kullandığı algoritmayla müziğinizi analizden geçirir ve kaybolan harmoniği telafi eder, böylece ses sinyallerini düzelterek neredeyse yüksek çözünürlük kalitesine getirir.

Clear Audio+

ClearAudio+, oyun modu, video modu veya müzik modu arasındaki geçişlerde ses ayarlarını izlediğiniz ya da dinlediğiniz içeriğe göre otomatik olarak belirler.

Müziğinize erişin

NFC, Bluetooth® ve Kablosuz akış özelliğiyle anında zahmetsizce müzik çalmanın keyfini çıkarın.

Yüksek kaliteli kablosuz ses akışı

Sony eseri bir ses teknolojisi olan LDAC, Bluetooth® üzerinden yüksek kaliteli kablosuz müziğin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. LDAC, üç kat veri aktarımıyla tüm müziğiniz için gelişmiş bir kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor.

Bluetooth® akış

Bluetooth® ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz müzik akışı gerçekleştirin.

Anında bağlanın

Alıcınız aracılığıyla belirli akıllı telefonlardan anında müzik akışı başlatmak için NFC ile tek dokunuşla bağlantıyı kullanarak hızla bağlantı kurun.

Kablosuz akış

Dahili Wi-Fi ile internete bağlanarak Chromecast built-in üzerinden Spotify gibi çeşitli müzik hizmetlerine anında erişin ve ev ağınızdaki cihazlardan müzik akışı gerçekleştirin.

Daha hızlı dinlemeye başlayın

Gecikme yaşamadan favori şarkılarınıza geri dönün. Özel Müzik Hizmeti düğmesi sayesinde Spotify ile bir başka cihazda bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

Chromecast built-in

Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazına Google Play™ Müzik dahil 100'den fazla ses uygulamasından müzik, podcast ve radyo yayını yapabilirsiniz. Cast düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

Google Play™ Music ve diğer 100'den fazla ses uygulamasını kullanarak müzik, podcast ve radyo akışı gerçekleştirin.

Kablosuz Çok Odalı özelliğiyle evin tamamında müzik akışı yapın

Sony | Music Center uygulamasını kullanarak uygun Sony sound bar ve kablosuz hoparlörleri bir araya getirin ve en sevdiğiniz müzik hizmetinden veya HDMI, optik veya analog ile TV'nizden yayınlayın.

Farklı odalarda akış gerçekleştirin

Sony | Music Center uygulaması aracılığıyla kontrol edilen çok odalı dinleme özelliğiyle, harika şarkıları evin her köşesinde dinleyin.

Teknik Özellikler
7.2.1 kanal ve Dolby Atmos desteği sunan ST-5000, evinizi sinema kalitesinde üç boyutlu surround ses ile dolduruyor.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Dolby Atmos üç boyutlu surround ses sunar

  • DSEE HX yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • ClearAudio+ ile tek adımda harika kalitede müzik

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi