Makale Kimliği : 00185300 / Son Değiştirilme Tarihi : 25.05.2021Yazdır

Fabrika verilerine dönme işlemini başlatma (XD75, XD70, XD83, XD80, SD80, ZD9, XE80, XE85, XE90, XE93, XE94 ve A1 Serisi)

  ÖNEMLİ: Fabrika ayarlarına dönüldüğünde tüm ayarlar, kendi yüklediğiniz uygulamalar, kanal sıralaması vb. silindiğinden, bu işlem son çare olarak görülmelidir. TV'yi sıfırlama veya sorun giderme işlemleri için diğer seçenekleri şurada bulabilirsiniz:


  Fabrika ayarlarına dönme işlemini başlatmak için lütfen aşağıdaki prosedürü izleyin:

  1. TV'nin elektrik kablosunu, elektrik prizinden çıkarın.
  2. TV'nin hem orta hem aşağı düğmesini basılı tutun.
   Donanım veri sıfırlama - Orta ve Alt düğmeler
  3. Hem orta hem aşağı düğmesini basılı tutmaya devam ederken TV'nin elektrik kablosunu tekrar elektrik prizine takın.

  Fabrika ayarlarına dönüldüğünde tüm ayarlar, kendi yüklediğiniz uygulamalar, kanal sıralaması vb. silinir. Bu nedenle bu işlemin son çare olarak görülmesi gerektiğini lütfen unutmayın.

  NOT: Uygulamalar Google hesabınızla senkronize edilmişse uygulamalardan bazıları geri yüklenebilir. Uygulamalarınızı Google hesabınızla senkronize etmek için şu prosedürü izleyin:
  [HOME] > [Settings] > [Personal] > [Google] > [Sync] [Choose synced apps] ([Ana Menü] > [Ayarlar] > [Kişisel] > [Google] > [Senkronize et] [Senkronize edilen uygulamaları seçin]) > Hesapla senkronize edilecek öğeleri seçin > [Sync now] (Hemen senkronize et) seçeneğini belirleyin.

  Son olarak: